Билети „Нощ на звездите“ – 2019г
img
БАНКОВИ СМЕТКИ

В лева:

УниКредит Булбанк

BIC: UNCRBGSF

IBAN: BG22UNCR70001522122122


В евро:

Обединена българска банка

BIC: UBBSBGSF

BAN: BG51UBBS80021445203310


Документи за кандидатстване
Дарители 2017

Наградени 2016

Шести награди на Фондация „Енчо Керязов“

Категория ОБРАЗОВАНИЕ:

Лауреат:
Александър Тонев Кръстев – 10-ти клас, Математическа гимназия „Д-р Петър Берон“ – Варна
– Статуетка и парична нагрда от Фондация „Енчо Керязов“;
– Парична награда от община Варна;
– Ваканционен ваучер от фирма „Сакарела“ /Ямбол/ за едноседмична почивка през юни на Слънчев бряг;
– Предметна награда от Столична община.

Подгласници:
Кьонг Виет До от Софийска математическа гимназия:
– Плакет от Фондация „Енчо Керязов“;
– Ваканционен ваучер от фирма „Сакарела“ /Ямбол/ за едноседмична почивка през юни на Слънчев бряг;
– Предметна награда от Столична община.

Атанас Боянов Динев от Природоматематическа гимназия „Академик Никола Обрешков“ – Бургас:
– Плакет от Фондация „Енчо Керязов“;
– Ваканционен ваучер от фирма „Сакарела“ /Ямбол/ за едноседмична почивка през юни на Слънчев бряг;
– Предметна награда от Столична община.

КАТЕГОРИЯ ИЗКУСТВО:

Лауреат:
Виктор Цветанов Владков, пианист – 7-ми клас в ПМГ „Никола Обрешков“ – Казанлък
– Статуетка и парична нагрда от Фондация „Енчо Керязов“;
– Лична парична награда от 1000 лева от Магърдич Халваджиян;
– Парична награда от Община Казанлък;
– Ваканционен ваучер от „Виктория Груп“ за пролетна почивка в Royal Castle Design & Spa Hotels – ваканнционно селище „Елените“;
– Предметна награда от Столична община.

Подгласници:
Валерия Александрова Василенко, пианистка, – НМУ „Любомир Пипков“, София
– Плакет от Фондация „Енчо Керязов“;
– парична награда от Столична община
– Ваканционен ваучер от „Виктория Груп“ за пролетна почивка в Royal Castle Design & Spa Hotels – ваканнционно селище „Елените“;
– Предметна награда от Столична община;
Здравка Димитрова Василева, тромпетистка – НУМСИ „Христина Морфова“ – Стара Загора
– Плакет от Фондация „Енчо Керязов“;
– Ваканционен ваучер от „Виктория Груп“ за пролетна почивка в Royal Castle Design & Spa Hotels – ваканнционно селище „Елените“;
– Специална награда на БНТ – едноседмична ваканция в почивните бази на БНТ.

Категория СПОРТ:

Лауреат:
Божидар Лъчезаров Темелков, самбо – Спортно училище „Димитър Рохов“ – Сливен
– Статуетка и парична награда от Фондация „Енчо Керязов“;
– Едноседмична екскурзия в Германия – лична награда от Уте Фрайтаг, Германия;
– Парична награда 500 лева от FIT SPO;
– Предметна награда от Столична община;
– Спортна екипировка от верига магазини SLS.

Подгласници:
Момчил Златков Петков, шахмат – ОУ „Христо Ботев“ – Добрич
– Плакет от Фондация „Енчо Керязов“;
– Едноседмична почивка – лична награда от Мария Грозева;
– Предметна награда от Столична община
– Спортна екипировка от верига магазини SLS.

Иван Гришев Атансов, бокс – СУ „Юрий Гагарин“ – Бургас
– Плакет от Фондация „Енчо Керязов“;
– Специална награда от Клуб МЕГАМИ – едноседмична почивка в хотел „Маринела“;
– Предметна награда от Столична община;
– Спортна екипировка от верига магазини SLS.

Деца в неравностойно положение:

Панайот Стефанов Димитров, световен шампион по борба за кадети с увреден слух – СУ „Г. С. Раковски“ – Добрич
– Плакет от Фондация „Енчо Керязов“;
– Предметна награда таблет от „Трейс Груп Холд“;
– Предметна награда от Столична община;
– Спортна екипировка от верига магазини SLS.

Християн Николаев Стоянов, световен и европейски шампион за младежи на 800 и 1500 м. Гладко бягане – Национална Априловска гимназия – Габрово
– Плакет от Фондация „Енчо Керязов“;
– Предметна награда таблет от „Трейс Груп Холд“;
– Предметна награда от Столична община;
– Спортна екипировка от верига магазини SLS.

Дарител на годината – Магърдич Халвджиян – телевизионен продуцент